Erste

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2018 byly zveřejněny tyto aktuality:

21.5.Hrachovina vítězem MSTrenér brankářů a vedoucí mužstva Orlů Petr Hrachovina výrazně přispěl v dresu národního mužstva České republiky k zisku titulu mistrů světa v inline hokeji kategorie "Veterans". Zároveň byl zařazen také do All-Star týmu turnaje. Gratulujeme!
17.5.DiamantbraníV sobotu 19. května pořádá Středisko volného času Znojmo tradiční Diamantbraní. Těšit se můžete mj. na autogramiádu znojemských Orlů. Od 11:00 do 12:00 se budou podepisovat Erik Němec a David Bartoš, od 14:00 do 15:00 pak Dominik Tejnor a Adam Sedlák. Více informací zde.
9.5.V přípravě s KometouZnojemští hokejisté se v přípravě na novou sezónu střetnou mj. i s brněnskou Kometou. Zápas s mistrem české extraligy je na programu v úterý 14. srpna od 18:00 v Brně. Kompletní rozpis přátelských utkání zveřejní klub v průběhu května.
5.5.Změny v kádruKompletní seznam příchodů a odchodů před sezónou 2018/2019 naleznete v sekci Změny v kádru.
4.5.Promítání v BeachClubuPřijďte fandit českému národnímu týmu proti Slovensku v sobotu 5. května od 20:15 do BeachClubu (Loucká 32, Znojmo 67181). Projekce na velkoformátové TV. Vstup zdarma, občerstvení zajištěno.
2.5.Pláněk na MS nebudeZnojemský odchovanec Martin Pláněk se nakonec na světový šampionát do Dánska nepodívá. Trenér Josef Jandač jej ve středu vyřadil z kádru: "Byl povolán v době, kdy jsme mezi beky měli extrémní marodku. Postupně se zlepšoval. V době nominace jsme nevěděli, jak na tom bude farma Detroitu, nakonec se to vyvinulo tak, že jsme mohli povolat Hronka s Šulákem."
1.5.Na šampionát i ŠulákPo vyřazení Grand Rapis Griffins v play-off AHL doplní reprezentační výběr Josefa Jandače také obránce Libor Šulák, ještě loni oblékající dres Orlů Znojmo. Šulák se zúčastnil už loňského mistrovství, nyní doplní další dva borce s vazbami na Znojmo, Martina Pláňka a Dominika Hrachovinu.