Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

15.1.Chceme se zaměřit především na rozvoj mladších hráčů, říká Miloš ŠeligaNikola KatolickáStarší dorost nedávno postoupil do play-off. "Našel jsem tu zdravé jádro, šikovné domácí hráče a mužstvo jsme vhodně doplnili," hodnotí letošní úspěch mladých Orlů trenér Miloš Šeliga. Právě s ním vám přinášíme rozhovor.
15.1.Střelecká převaha staršího dorostu na Fehérvár nestačila!FEH - ZNO 6:3, 0.kolo | Nikola KatolickáV prvním kole nadstavby cestoval starší dorost na led maďarského Fehérváru. Na domácí tým vyslali mladí Orli téměř dvakrát více střel, efektivnější však byli Maďaři, a tak si Znojemští z prvního duelu nadstavbové části body neodváží.
14.1.Povedená třetí třetina na body v Grazu nestačilaGRA - ZNO 3:1, 40.kolo | Jakub PrchalDomácí se dostali do vedení hned na startu zápasu a postupně jej navyšovali. Orli sice bojovali a ve třetí třetině si zajistili herní převahu, přesto už vyrovnat nestačili. Jedinou trefu hostů zařídil Erik Němec.
14.1.Junioři v posledním zápase základní části nedali svému soupeři žádnou šanciNEM - ZNO 2:6, 30.kolo | Nikola KatolickáMladí Orli zápas jasně ovládli již v první třetině, kterou vyhráli 3:0. Následně si vývoj zápasu kontrolovali a dovedli ho k jasnému výsledku 2:6. Znojmo tak na venkovní půdě nasázelo maďarskému Györi stejně jako před týdnem šest gólů. Juniory nyní čeká nadstavbová část, ve které se rozhodne o jejich soupeři pro play-off.
13.1.Obránce udělal chybu a já ji jenom využil, popisuje Štěpán Csamangó svoji trefuZNO - DOR 2:6, 39.kolo | Jakub PrchalŠtěpán Csamangó dokázal v zápase proti Dornbirnu skórovat, přesto nemohl být spokojený. Utkání totiž Orli nezvládli a nezískali doma ani bod.
13.1.Na Graz s cílem zlepšit úspěšnost v zakončeníGRA - ZNO 3:1, 40.kolo | Jakub PrchalZákladní část sezóny pomalu finišuje a Orly čekají poslední tři venkovní utkání. V Grazu chtějí napravit páteční domácí nezdar a vybojovat do tabulky tři body. Pokud chtějí uspět, musí zlepšit zejména produktivitu. Duel začíná již v 16:00.
12.1.Střelecká převaha na Dornbirn nestačilaZNO - DOR 2:6, 39.kolo | Nikola Katolická, Lukáš PeroutkaOrli sice v první polovině zápasu měli herní i střeleckou převahu, ale museli dotahovat náskok soupeře. Ve chvíli, kdy se jim to podařilo, získali hosté opět v přesilovkách náskok, který už Znojmo nedokázalo stáhnout.
12.1.Roman Šimíček: Už dlouho nám nehrají dobře zkušení hráči, kteří tým mají táhnoutZNO - DOR 2:6, 39.kolo | Lukáš PeroutkaZe střídačky sledoval marný boj svého týmu o dotáhnutí gólové ztráty na soupeře. Přitom dobře věděl, že zápas se mohl vyvíjet úplně jinak. Stačilo, aby Orli v úvodu utkání proměnili jednu z vyložených šancí. "Chybí nám góly od hráčů, co mají tým táhnout," říká hlavní kouč Roman Šimíček.
11.1.Přijďte ve středu 24. ledna do Nevoga arény na Týden hokejeTisková zprávaVe středu 24. ledna od 16:30 se ve znojemské Nevoga aréně uskuteční další ročník akce s názvem Týden hokeje. Přijď si zahrát hokej!
11.1.Proti buldokům s Lakosem v sestavěZNO - DOR 2:6, 39.kolo | TtOrli se po čtyřdenní pauze vrací znovu do zápasového tempa. Na domácím ledě jim soupeřem bude Dornbirn. Poprvé po návratu by se navíc měl do sestavy vrátit obránce André Lakos. Přijďte podpořit Orly v cestě za body! Úvodní buly se vhodí v pátečních 18:30.
11.1.O prohře juniorů ve Fehérváru rozhodla třetí třetinaFEH - ZNO 6:3, 29.kolo | Nikola KatolickáSkóre v sedmé minutě otevřel domácí tým, Orli však brzy z přesilové hry dokázali odpovědět. Zápas byl vyrovnaný. Před koncem druhé periody vstřelil svůj druhý gól zápasu Jan Bulín a poslal Orly do vedení. Znojemští si následně zahráli přesilovou hru pět na tři, proměnit ji však nedokázali. V osmačtyřicáté minutě se trefili ve vlastním oslabení domácí, čímž se dostali do vedení, které ještě navýšili a zvítězili.
10.1.André Lakos: Chci klukům pomoci a předat své zkušenostiLukáš PeroutkaNejvyšší, nejstarší, nejzkušenější, nejvíc mezinárodně ostřílený. Hned několik slůvek začínající slovem "nej" se vztahuje k André Lakosovi, staronovém členovi orlí letky, který posílil orlí tým před vyvrcholením sezóny.
9.1.Orli posilují obranu, vrací se vysoký tvrďák André Lakos!Lukáš PeroutkaZnojmo hlásí posilu do zadních řad. A měla by být pořádně vidět i cítit. Na jih Moravy se totiž vrací dvoumetrový ostřílený rakouský zádak André Lakos, který byl součástí stříbrného týmu před dvěma sezónami.
8.1.Fanoušci přispěli na utkání s Linzem částkou 31 666 Kč. Peníze pomohou mládežiLukáš CahaJako poděkování fanouškům za věrnost i za mimořádnou štědrost při charitativní aukci dresů stanovilo vedení klubu na utkání s Linzem dobrovolné vstupné. Vybraná částka 31 666 Kč poputuje mládeži Orlů Znojmo tak, jak o tom rozhodli čtenáři webu v anketě. Děkujeme!
7.1.Znojemští junioři znovu vítězí. Soupeři nasázeli šest branekNEM - ZNO 1:6, 28.kolo | Marcela ProcházkováMladí Orli měli již od úvodního buly utkání pevně ve svých rukou. Šest gólů, které v průběhu zápasu nasázeli do soupeřovy branky byly na první vítězství v roce 2018 více než dostačující.
7.1.Znojmo se drželo jen v úvodu, pak schytalo vysokou prohruINS - ZNO 9:2, 38.kolo | Lukáš PeroutkaOrli v Innsbrucku sehráli solidní první třetinu, ve které byli místy lepší, jenže snadno inkasovali a po dvaceti minutách prohrávali o dva góly. Zbytek utkání pak nezvládli a s chutí hrající domácí znojemské brankáře překonali celkem devětkrát.
7.1.Starší dorost nedal Miskolci šanci!ZNO - MIS 8:0, 22.kolo | Nikola KatolickáPoslední zápas základní části jasně ovládl znojemský tým, který rozdrtil svého soupeře osmi přesnými trefami a zároveň maďarskému celku nedovolil žádný gól.
6.1.Zabodují vítězstvím posilnění Orli i v Innsbrucku?INS - ZNO 9:2, 38.kolo | Petra MatůšováJestli něco mohlo pomoci znojemským hokejistům z mizérie posledních týdnů, byla to jistě výhra v derby s Vídní. Teď je ale potřeba, aby Orli potvrdili, že páteční výkon nebyla jen náhoda. V Innsbrucku k tomu budou mít v neděli od 17:30 šanci.
5.1.Znojmo bere po skvělém výkonu dva body ve Vídni!VIE - ZNO 2:3, 37.kolo | Jakub Prchal, Lukáš PeroutkaZnojemští hokejisté dokonale zaskočili lídra soutěže na jeho ledě. Ve Vídni se zásluhou Špačka a Bira dvakrát ujali vedení, které soupeř dorovnal, v samostatných nájezdech se ale jako jediný prosadil Michal Plutnar a vystřelil Orlům vítězství.
4.1.Kamenem úrazu byly přesilovky soupeře, myslí si Tomáš HalászZNO - LIN 3:6, 36.kolo | Jakub PrchalTomáš Halász sice zápas proti Linzi načal na střídačce, po jedenácti minutách ale musel zmobilizovat síly a naskočil do rozjetého utkání. V rozhovoru se rozpovídal o samotném duelu, ale také o náročnosti brankářského řemesla.
4.1.Za zlomením nepříznivé série do VídněVIE - ZNO 2:3, 37.kolo | Lukáš PeroutkaZnojemské hokejisty čeká v pátek těžký úkol. Zastavit nepříznivou výsledkovou sérii se pokusí na ledě lídra EBEL a úřadujícího mistra ve Vídni. Utkání, které přímým přenosem vysílá televizní stanice Sky Sport, začíná v 19:15.
4.1.Znojemští dorostenci ovládli ve Villachu orlí duel, a zajistili si tak postup do play-off!VIL - ZNO 4:7, 17.kolo | Nikola KatolickáZnojmo si dokázalo v první třetině vybudovat čtyřgólový náskok a celý zápas nepustilo soupeře ke kontaktnímu gólu. Díky tomu, že si Znojemští vývoj utkání pohlídali, získali nejen zaslouženou výhru, ale především radost z postupu do vyřazovacích bojů o titul mistra EBJL.
3.1.Devět branek během dvou třetin. Tři body si však odváží Linz ZNO - LIN 3:6, 36.kolo | Lukáš Caha, Lukáš PeroutkaV první třetině se s brankami v Nevoga aréně roztrhl pytel, ale do kabin odcházeli šťastnější hosté. Ve druhém dějství se Orlům sice povedlo dvěma rychlými góly snížit, avšak obrat již nedokonali. Tři body si tak odváží Linz.
2.1.Herně jsme lepší než soupeř, ale nedaří se nám dávat góly, vysvětluje Josef ZajícZNO - FEH 1:4, 35.kolo | Jakub PrchalJosef Zajíc v posledních zápasech dostává hodně prostoru a proti Linzi dokonce vstřelil svůj první ligový gól v dresu Znojma. Po utkání s Fehérvárem ale spokojený nebyl, jeho tým totiž proti tabulkově blízkému celku nebodoval.
2.1.Proti Linzi se vstupem zdarma! Podpořte Orly v boji o bodyZNO - LIN 3:6, 36.kolo | Lukáš PeroutkaNetradiční hokejový večer čeká Znojmo v utkání proti Linzi. Kromě netradiční středy láká na zápas především vánoční dárek klubu fanouškům – vstupné na utkání začínající v 18:30, je zcela dobrovolné!
1.1.Orli zůstali na Nový rok bez boduZNO - FEH 1:4, 35.kolo | Lukáš Caha, Nikola KatolickáZnojmo sice otevřelo gólový účet utkání, avšak následně se trefovali již jen hosté. Ani závěrečná hra bez brankáře prohru domácího celku neodvrátila a svěřenci trenéra Šimíčka tak vstupují do nového roku prohrou.
31.12.Novoroční odveta! Orli vyzvou Fehérvár s touhou tří bodůZNO - FEH 1:4, 35.kolo | Jakub PrchalPo jednodenní pauze Orli přivítají na ledě Nevoga areny Fehérvár, se kterým odehráli partii již v sobotu. Tehdy byl úspěšnější soupeř, Znojemští tak chtějí oplatit porážku se vším všudy. Zápas startuje v 17:30, buďte u toho!
30.12.Orli ve Fehérváru dvakrát vedli, přes tuhý odpor soupeře berou bodFEH - ZNO 3:2, 34.kolo | Vojta PojerZnojmo v první třetině skórovalo jako první, domácí ale ještě v téže části hry srovnali. Po bezbrankové druhé periodě vstřelily po gólu oba týmy, na řadu tak přišly nájezdy, ve kterých byli úspěšnější Maďaři.
29.12.Naposledy v kalendářním roce! Orli jedou do FehérváruFEH - ZNO 3:2, 34.kolo | Jakub PrchalZnojemští hokejisté pokračují v náročném tempu zápasů. Po čtvrteční porážce v Linzi je čeká další těžký úkol, vyválčit na horkém maďarském ledě důležité body proti tabulkově blízkému soupeři. Úvodní vhazování je na programu v 17:45.
28.12.Orli v Linzi sahali po vyrovnání, přesto odjíždí bez boduLIN - ZNO 2:1, 33.kolo | Jakub PrchalPo bezbrankové první třetině se Orli dostali do vedení, domácí ale dvěma góly otočili vývoj zápasu. Znojemští ještě před koncem sahali po vyrovnávací trefě, nakonec ale odjíždí po bojovném výkonu bez bodu.