Pucher a Uram na Utkání hvězd

Dění v hokejovém světě
ČT 8. 1. 2004
V sobotu 24. ledna od 17 hodin se koná v Bratislavě Utkání hvězd, ve kterém nastoupí výběry slovenské ST extraligy a české Tipsport extraligy. Českou extraligu budou reprezentovat i znojemští útočníci <b>Peter Pucher</b> a <b>Marek Uram</b>, které zástupci medií nominovali do druhé, tzv. novinářské, pětky. Společně s nimi nastoupí v útočné trojici zlínský Jaroslav Balaštík. Stejně jako loni, kdy se toto exhibiční utkání konalo v Pardubicích, si slovenští fanoušci do svého hvězdného týmu vybrali bývalého orlího obránce a kapitána Jiřího Heše. Slovenský tým bude určitě chtít na domácí půdě vrátit českému výběru loňskou porážku 5:7. Celý program začíná od 14:30 utkáním legend federální první ligy, vstupné činí 150 slovenských korun.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024 Výběr ST extraligy:
1. řada (hlasování fanoušků): Miroslav Hála (Trenčín, 1014 hlasů) - Jiří Heš (Trenčín, 834), Juraj Kledrowetz (Košice, 814) - Arne Kroták (Košice, 1085), Zdeno Cíger (Slovan, 1010), Martin Bartek (Zvolen, 870)
Celkem hlasovalo 4.412 fanoušků.
2. řada (hlasování novinářů): Pavol Rybár - Petr Pavlas (oba Slovan), Martin Ivičič (Skalica) - Jaroslav Kmiť (Košice), Roman Kukumberg, Peter Fabuš (oba Trenčín)
Trenéři: Ján Faith (Skalica), Ján Jaško (Zvolen)

Výběr Tipsport extraligy:
1. řada (hlasování fanoušků): Adam Svoboda (Pardubice, 930 hlasů) - Michal Sýkora (Pardubice, 1346), Martin Hamrlík (Zlín, 682) - Jiří Dopita (Pardubice, 961), Petr Sýkora (Pardubice, 702), Michal Sup (Slavia, 583)
Celkem hlasovalo 14.000 fanoušků.
2. řada (hlasování novinářů): Zdeněk Orct (Kladno) - Libor Zábranský (Pardubice), Jan Novák (Slavia) - Marek Uram, Peter Pucher (oba Znojmo), Jaroslav Balaštík (Zlín)
Trenéři: Vladimír Růžička (Slavia), Pavel Marek (Třinec)

Hlavním arbitrem zápasu bude český sudí Milan Kolísek, na čarách mu budou asistovat slovenští rozhodčí Alexander Pavlovič a Jozef Tvrdoň.