Znojemský zimní stadion HOSTAN ARÉNOU ZNOJMO

PO 26. 1. 2004
Z n o j m o - Nový název HOSTAN ARÉNA ZNOJMO dostane znojemský zimní stadion při utkání Znojma proti Pardubicím. Každý návštěvník zápasu obdrží od nového sponzora znojemského hokejového stadionu pivovaru Hostan malý dárek. Na informační kostce uvidí diváci netradiční soupisku domácího týmu Orlů a o přestávce mezi třetinami se mohou těšit na soutěže o ceny znojemského pivovaru.
Vstupenky na MS IIHF 2024 v Česku Proč spojení Hostanu se zimním stadionem a extraligovým hokejem? Pivovar Hostan navázal tímto krokem na dlouholetou podporu nejenom kulturních, společenských a sportovních aktivit ve znojemském regionu. Spolupráce s pivovarem Hostan ve Znojmě sahá hluboko do minulosti a určitě si vzpomenete na úspěšné akce podporované pivovarem, jako jsou tradiční Znojemské slavnosti piva, Znojemské vinobraní a Festival Znojemský hrozen.

Tímto spojením značky Hostan s názvem zimního stadionu dostává podpora sportovních aktivit v regionu Znojemska další zajímavou dimenzi.