Dorost přivezl z Opavy bod

Dorostenecký hokej
NE 1. 2. 2004
Z n o j m o - Tři utkání sehrál tým dorostu v tomto týdnu. Nejdříve se jim podařilo sehrát vyrovnanou partii s Opavou a získali bod za remízu. V utkání se Zlínem rozhodly přesilovky soupeře, ze kterých dokázal vstřelit tři branky. Do Vsetína odjížděl tým oslabený marodkou, přesto se snažil svou bojovností vzdorovat, ale v poslední třetině už chyběly síly, které by vedly ke zisku bodů. <p> <b>Opava – Znojmo 5:5<br> Znojmo – Zlín 1:4<br> Vsetín – Znojmo 6:4</b>
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024 41. kolo 26.1.2004
Opava – Znojmo 5:5 (3:1, 1:3, 1:1)
Branky: Martínek 2, Fatrdla, Ferenčík, Hadrava.

Trenér Karel Vaněk: „Potvrdili jsme vzrůstající formu, hráči snad pochopili jak musí přistupovat ke každému zápasu a tréninku, tím přichází úspěch. Náš herní projev už vypadá jako hokej.“

42. kolo 29.1.2004
Znojmo – Zlín 1:4 (0:0, 0:2, 1:2)
Branka: Bezděk.

Trenér Karel Vaněk: „Zlín sice tahal za delší konec, ale i přesto jsme drželi krok. Výsledek ovlivnily dva aspekty, kdy jsme ve druhé třetině dostali gól při naší přesilovce, další pak po hrubé chybě našeho brankáře. A potom ve třetí třetině, kdy jsme snížili na rozdíl branky, a rozhodčí nám vyloučil hráče na pět minut a do konce utkání pět minut před koncem zápasu a v tomto oslabení jsme dvakrát inkasovali.“

43. kolo 31.1.2004
Vsetín – Znojmo 6:4 (1:2, 2:2, 3:0)
Branky: Týmal 3, Hadrava.

Trenér Karel Vaněk: „Ustáli jsme drtivý nástup Vsetína a z minima vytěžili maximum. Ve třetí třetině nás opustily síly a utkání soupeř obrátil ve svůj prospěch. Bohužel jsme neměli ani tři kompletní útoky a kvůli zranění jsme dohrávali na dvě lajny. Přesto musím hráče, kteří utkání dohráli, pochválit za bojovnost.“