Junioři vybojovali tři body

Juniorský hokej
NE 29. 2. 2004
Z n o j m o - Už jen tři zápasy zbývají juniorům do konce soutěže. V posledních dvou utkání se jim vedlo dobře, když na ledě poslední Kroměříže uhráli bod a doma dokázali jedinou brankou porazit tým Havlíčkova Brodu. K příštímu utkání zajíždějí na led lídra soutěže, tým jihlavské Dukly. <p> <b>Kroměříž – Znojmo 3:3 <br>Znojmo – Havlíčkův Brod 1:0 </b>
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024 40. kolo 27.2.2004
Kroměříž – Znojmo 3:3 (2:1, 0:1, 1:1)
Branky: Sláma, Zacha, Jaskula.

Trenér Miloš Holaň: „Utkání jsme začali velmi dobře, kdy jsme po první třetině vedli 2:1. I když soupeři jde o sestup ze soutěže, působil celkem odevzdaně, čehož jsme dokázali využít. Vyrovnávací gól jsme dostali dvacet vteřin před koncem při power play. Hrajem s mladými hráči, buduje se kádr na příští sezónu a s výsledkem jsem spokojen.

41. kolo 29.2.2004
Znojmo – Havlíčkův Brod 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
Branka: Vlašín.

Trenér Miloš Holaň: „Je to soupeř, se kterým jsme vlastně dokázali vyhrát jen jednou. V kádru mají některé hráče, kteří loni hráli extraligu, takže ta určitá kvalita tam je. Podařilo se nám dát gól z přesilovky a se dvěma body jsem spokojen. Musíme vyhrávat hlavně zápasy doma, přestože se blíží konec soutěže, ale kluci hrají o své jméno na příští sezónu.“