První malý krůček

Zápas
ST 3. 3. 2004
Z n o j m o - První vítězství ve čtvrtfinálovém duelu play-off nezačali Orli šťastně. Nedařila se jim kombinace a Slavia hrozila z rychlých brejků. Rozhodující v utkání bylo zužitkování dvou přesilových her a hlavně perfektně odehraná třetí třetina, ve které strhlo Znojmo vítězství na svou stranu. Zápas to byl ale v pravdě infarktový, zvláště v posledních dvou minutách, kdy Slavia stupňovala tlak ve snaze o vyrovnání. Slavia sáhla více než minutu před koncem ke hře bez brankáře, z čehož taky vytěžila kontaktní gól. Dobře rozjetí Orli již ale nedopustili vyrovnání. Všechny branky domácího týmu vstřelila první pětka. Nejdříve otevíral skóre kapitán <b>Pucher</b>, dvě branky připojil <b>Uram</b> a jednu obránce <b>Havíř</b>.