První boj v Edenu ve prospěch Orlů

Zápas
NE 7. 3. 2004
P r a h a - Až prodloužení muselo rozhodnout o vítězi třetího čtvrtfinálového zápasu. Rozhodující branku vstřelil v osmé minutě nastaveného času <b>Barus</b>. Zápas, ve kterém Orly poprvé nevedl trenér Pazourek, však vůbec neměl jednoznačný průběh. První třetina vyzněla lépe pro Slavii, která si dokázala vytvořit tlak a vedla díky gólu v přesilovce. Úplně jinou hru viděli diváci ve druhé části, kdy Znojmo zlepšilo svůj projev a dvěma góly v rozmezí 99 vteřin zvrátilo skóre na svou stranu. Úspěšnými střelci byli <b>Plášek a Snopek</b>, který se trefil rovněž v početní výhodě. Pražané se však ze svého útlumu postupně dostali a kapitán Beránek jim zajistil ještě před pauzou vyrovnání. To vydrželo až do konce normální hrací doby, když na obou stranách drželi své týmy brankáři.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024