Soutěž ukončili dorostenci výhrami

Dorostenecký hokej
NE 14. 3. 2004
Z n o j m o - Poslední dvě soutěžní utkání sehráli dorostenci. Obě se jim podařilo zvládnout a zaslouženě zvítězili. Mají za sebou historicky první účinkování v nejvyšší dorostenecké soutěži, ve kterém bylo cílem extraligu dorostu udržet. „Všechny hráče musím pochválit, že splnili cíl a udrželi extraligovou příslušnost,“ chválil po skončení posledního zápasu trenér Vaněk. <p> <b> Olomouc – Znojmo 1:2<br> Znojmo – Brno 4:1</b>
Vstupenky na MS IIHF 2024 v Česku 55. kolo 8.3.2004
Olomouc – Znojmo 1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
Branka: Odehnal, Růžička.

Trenér Karel Vaněk: „Soupeř byl velmi houževnatý, dobře napadal, dobře bránil střední pásmo, ale přesto jsme tahali za delší konec lana. Vypracovali jsme si mnoho šancí, které však likvidoval výborný brankář domácích. Přesto moji svěřenci bojovali a šli za svým cílem porazit poslední mužstvo v soutěži, a tím dokázat, že soutěž nezachránili náhodou. Děkuji všem hráčům v čele s výborně chytajícím brankářem Železným.“

56. kolo 11.3.2004
Znojmo – Brno 4:1 (1:0, 2:0, 1:1)
Branka: Růžička, Matuška, Barák, Bezděk.

Trenér Karel Vaněk: „Poslední mistrovské utkání v sezóně jsme potvrdili, že naše hra se zlepšila, kluci bojovali a bylo na nich vidět, že jdou od začátku zápasu za vítězstvím. Všechny hráče musím pochválit, že splnili cíl a udrželi extraligovou příslušnost.“