V Hostan aréně se bude bojovat o mistra republiky

Žákovský hokej
PO 5. 4. 2004
Z n o j m o - Od pátku 9.4. až do neděle 11.4. se uskuteční na znojemském zimním stadionu mistrovství ČR v ledním hokeji 6. tříd. Kromě znojemských orlíků se turnaje zúčastní mužstva Sparty, Vítkovic, Plzně, Zlína. Utkání mladých hokejových nadějí dokážou zvedat adrenalin diváků stejně jako boje dospělých mužů, a tak určitě divák, který si najde cestu do znojemské Hostan arény, nebude litovat.
Vstupenky na MS IIHF 2024 v Česku Kromě hokeje předvedou mladí hokejisté svůj um i v dovednostních soutěžích, kde bude vyhlášen nejrychlejší bruslař, nejlepší střelec, nejlepší technik, nejlepší brankář.
Utkání se hrají 3x15 minut čistého času.

Rozpis turnaje

pátek 9.4.2004
Sparta - Znojmo 11:00
Vítkovice - Plzeň 13:30
Zlín - Sparta 16:30

sobota 10.4.2004
Vítkovice - Zlín 8:00
Plzeň - Sparta 10:00
dovednostní soutěže 13:00
Znojmo - Vítkovice 15:30
Zlín - Plzeň 17:30

neděle 11.4.2004
Plzeň - Znojmo 8:00
Sparta - Vítkovice 10:00
Znojmo - Zlín 13:30
slavnostní vyhlášení 15:30

Turnaj pořádá občanské sdružení znojemské hokejové mládeže za podpory:
města Znojma, JME – člen skupiny e-on, senátor Vladimír Železný, Mikro trading a.s., Lahůdky Vavřík, Delta pekárny, Eso print s.r.o., sodovkárna Mona, Zemko s.r.o., Jatpek, Kavárna Praha, S-Morava, K-produkt s.r.o., Swan knihkupectví, Kofola, Zelenina Pechař, Znojemská dopravní společnost Psota, s.r.o., Haribo, Coca Cola, Starburst, Interno s.r.o., Sklářské stroje s.r.o.

Propozice turnaje

I.Všeobecná ustanovení:

• Pořadatel: HC Znojemští Orli - mládež
  • Datum: pátek 9.4.- neděle 11.4.2004
  • Místo: ZS – ve Znojmě, Dvořákova 2922/16 – Hostan aréna
  • Vedení: ředitel - Milan Bartoš (602 349 360), hlavní pořadatel - Jiří Tichý (604 215 743)
  • Účastníci: Plzeň, Sparta Praha, Vítkovice, Zlín, Znojmo.
  • Úhrada: Přihlášená družstva startují na náklady vysílací jednoty, klubu nebo vlastní. Pořadatel platí ledovou plochu, rozhodčí, zdravotnický dozor, pořadatele a ceny.
  • Vklad: Před zahájením turnaje zaplatí pořadateli jednotlivá družstva vklad 2.000,- Kč.
  • Stravování: Zajištěno v prostorách ZS v kvalitě a skladbě odpovídající soustředění (oběd i večeře s polévkou a pitím, 2x svačina) v ceně 190,- Kč/den.
  • Ubytování: Hotel Dukla 250,- Kč/noc se snídaní (cena platí pouze pro hráče a doprovod) – 5 min od ZS, pro rodiče a ostatní 350,- Kč/noc se snídaní.

II.Technická ustanovení

• Předpis: hraje se podle pravidel ledního hokeje, soutěžního řádu ledního hokeje a podle směrnic tohoto rozpisu.
  • Způsob hry: hraje se systémem každý s každým 3x20min čistého času (účast čtyř mužstev), 3x15min čistého času (účast pěti mužstev), přesný časový plán bude zaslán.
  • Hrací systém: v případě nerozhodného výsledku v normálním hracím čase se prodlužuje 1x 5min (4 na 4), v případě, že nepadne „zlatý gól“ se uskuteční trestná střílení (3 na obou stranách, v případě nerozhodného výsledku po 1hráči z každého mužstva, stejní hráči se mohou opakovat až po 5 TS. Bodové ohodnocení: Vítězství v normální hrací době 3 body, vítězství v prodloužení, či TS 2 body, prohra 0 bodů, prohra v prodloužení či na TS 1 bod. Pořadí se určuje podle hodnocení: body, vzájemné zápasy, poměr skóre ze vzájemných zápasů (více družstev), poměr skóre ze všech zápasů, vyšší počet vstřelených branek, los.
  • Tresty: nižší trest 1min, vyšší trest 3min, osobní trest 7min, 2.osobní trest stop na další utkání, trest do konce utkání stop na další utkání.
  • Dovednostní soutěže: Součástí mistrovství jsou dovednostní soutěže – nejrychlejší bruslař, nejlepší střelec, nejlepší technik, nejlepší brankář.
  • Podmínky účasti: vítězství v dlouhodobé soutěži, vítězství v kvalifikaci (mimo pořadatele, ten ale musí být vítězem dlouhodobé soutěže), zaslání přihlášky potvrzené příslušným ČSLH, před zahájením turnaje jsou povinni vedoucí zaslat oficiální soupisku (22 hráčů tj. 20 hráčů + 2 brankáři) a odevzdat registrační průkazy, nastoupit mohou hráči ročníku 1992 a mladší, starší, pokud navštěvují 6.třídu – musí být doloženo vysvědčeními při příjezdu.
  • Protesty: Se podávají písemně do 15 min po skončení utkání společně se zaplacením zálohy 500,- Kč. V případě neuznání protestu vklad propadá ve prospěch pořadatele.
  • Rozhodčí a zdravotnický dozor: zabezpečuje pořadatel (přislíbena účast extraligových rozhodčí – Mikula a Smeták).
  • Ceny: budou uděleny dle umístění jednotlivých družstev (1.-4. „5“ místo), budou předána celková individuální ocenění, vyhlašováni nejlepší hráči jednotlivých zápasů, vítězové dovednostních soutěží.
  • Upozornění: Vedoucí a trenéři jsou zodpovědní za chování svých hráčů v průběhu celého turnaje.
  • NEWSLETTER