Pohádka se smutným koncem

Zápas
NE 2. 1. 2005
O s t r a v a - Jako ve zlém snu si museli po první třetině připadat hokejisté týmu Znojemských orlů, když odcházeli do kabin za stavu 3:1 pro Vítkovice. Sice dokázali v úvodu utkání vstřelit první branku díky trefě <b>Erata</b>, o chvíli později už ale prohrávali o gól a v závěru třetiny dokonce o dva. Slávikovi v brance Znojma hra příliš nesedla a ani spoluhráči mu to neusnadňovali. Od druhé části ho vystřídal Přikryl. Jiskřičku naděje vykřesal kapitán <b>Pucher</b>, Orli ale nedokázali využít tři přesilové hry. Jejich snahu o vyrovnání zúročil až na začátku třetího dějství obránce <b>Čakajík</b> svým prvním gólem ve znojemském dresu. Následný tlak a vítkovický útlum ale Znojemští promarnili, a tak muselo rozhodnout opět prodloužení. Co čert nechtěl, domácí Irgl přece jen dokázal skvěle chytajícího Přikryla překonat.