Orli získali důležité body

Zápas
ÚT 18. 1. 2005
Z n o j m o - Vítězství Znojma proti Vsetínu se nerodilo lehce, ale Orli si dokázali po celý zápas udržet vedení a nenechali si vzít žádný bod. V první třetině se domácí dostali do vedení díky brankám Erata a Ludvíka. A i když soupeři se v prostřední části hry podařilo snížit na rozdíl jednoho gólu, sebejistý Prusek ve znojemské bráně už neumožnil Valachům další skórování. Tříbodový zisk Orlů mohl pečetit necelých sedm minut před koncem Erat s Ludvíkem, ale rozhodčí po konzultaci s videem branku správně neuznal. Čechmánek držel skvěle svůj tým nad vodou, ovšem na Bičánkovu trefu v přesilové hře v 59. minutě už nedokázal zareagovat. Znojemský obránce si tak dal dárek k dnešním třicátým narozeninám.
Vstupenky na MS IIHF 2024 v Česku připravujeme