Proti Třinci si Orli s chutí zastříleli

Zápas
ÚT 8. 1. 2008
<em>Znojmo</em> - Poslední zápas třetí čtvrtiny hokejové O<sub>2</sub> extraligy zvládli Orli bravurně, když dokázali doma deklasovat Třinec 6:0. Skóre otevřel hned na začátku zápasu Plášek. Hosté prahli po vyrovnání, zle dotírali a jen díky skvěle chytajícímu Trvajovi, který se po jednozápasové pauze vrátil ve velkém stylu, neskórovali. Pojistku ve formě druhé branky přidal na konci druhé části Dopita. V závěrečné třetině se strhla doslova gólová mela. Orli začali kralovat na ledě a výsledky se brzy dostavili. Skóre postupně navyšovali Kucharczyk, Erat, Selingr a Padělek. Znojmo si tak v této sezóně připsalo svůj nový rekord v počtu vstřelených branek a brankář Jiří Trvaj po bezchybném výkonu svoji třetí nulu v sezóně.