Z Vítkovic bez bodu

Zápas
ČT 13. 11. 2008
<em>Vítkovice</em> - Po přestávce vyrazili Orli na sever Moravy k televizní předehrávce ve Vítkovicích se snahou navázat na zlepšené výkony v posledních utkáních. Polovina zápasu v jejich podání vypadala nadějně, bez problémů drželi jednobrankový náskok z první třetiny. Pak ale Vítkovice předvedly výbornou sedmiminutovku, ve které využily tři přesilovky a totálně zvrátily vývoj zápasu. Znojmo ještě dotáhlo na nejtěsnější rozdíl gólem <b>Jiřího Dopity</b> v oslabení, ale vyrovnat se již nepovedlo. V úplném závěru ještě Orli zkusili téměř dvě minuty hrát bez brankáře, ale těsně před koncem inkasovali do prázdné branky. Kuriozitou zápasu bylo, že pět branek padlo při nestandardním počtu hráčů na ledě!
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024