Tiskové prohlášení

Aktuální zprávy
PO 16. 11. 2009
<em>Znojmo</em> - Sportovní a obchodní manažer HC Orli Znojmo Roman Kaňkovský na vlastní žádost a po dohodě s vedením klubu opustil v pondělí 16. listopadu svoji funkci. Zároveň končí také jako jednatel společnosti Orli Znojmo, s.r.o. Ve vedení Orlů ho v nejbližších dnech nahradí Jaroslav Šufajzl, bývalý novinář a donedávna spolumajitel a ředitel znojemských regionálních novin. Ve funkci obchodního a marketingového manažera bude mít na starost jednání se sponzory, mediální prezentaci klubu i komunikaci s fanoušky.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Výměna manažera nemění nic na tom, že Roman Kaňkovský se významně zasloužil o rozvoj znojemského hokeje. V letošním roce měl lví podíl na tom, že Orli hrají první ligu. Ve složitých podmínkách, kdy nebylo úplně jasné, jak a zda vůbec bude nový klub fungovat, dokázal postavit mužstvo, které je dnes páté v tabulce. Podařilo se mu rovněž udržet zájem fanoušků i sponzorů. Za roky, které věnoval vrcholovému hokeji ve Znojmě, patří Romanu Kaňkovskému velký dík.

Orli Znojmo, s.r.o