Junioři míří na turnaj čtyř, dva zápasy Orlů se odkládají!

Aktuální zprávy
SO 6. 11. 2010
<em>Znojmo</em> - Vedení Znojma se v pátek 5. listopadu dohodlo s kluby z Vrchlabí a Ústí nad Labem na odkladu vzájemných zápasů, které se měly odehrát ve druhém listopadovém týdnu. Důvodem je nominace Adama Havlíka, Tomáše Rachůnka a Martina Pláňka na turnaj čtyř, jenž se uskuteční v tomto termínu v Karlových Varech a Českých Budějovicích. S Ústeckými Lvy se tak Orli střetnou o dva dny později v pondělí 15. listopadu, domácí utkání se severočeským Vrchlabím bude odehráno až 13. prosince.

Nové termíny zápasů Orlů

Znojmo - Vrchlabí (pondělí 13. prosince, 17:00 hodin)
Ústí nad Labem - Znojmo (pondělí 15. listopadu, 18:00 hodin)

Turnaj čtyř

Mistrovství světa juniorů, které se koná na přelomu roku, se pomalu blíží a reprezentační výběr pod vedením Miroslava Přerosta čeká první generálka, navíc před domácími fanoušky. Turnaj čtyř se uskuteční od 12. do 14. listopadu na stadionech v Českých Budějovicích a Karlových Varech. Reprezentaci čekají zápasy proti Finsku, Rusku a Švédsku. Utkání s Ruskem bude v pátek od 17:oo hodin vysílat Česká televize.

pátek 12.11. - Česká republika - Rusko (České Budějovice, 17:00 hodin)
sobota 13.11. - Česká republika - Finsko (Karlovy Vary, 17:30 hodin)
neděle 14.11. - Česká republika - Švédsko (Karlovy Vary, 15:00 hodin)