Páteční a nedělní turnaje třetích tříd

Žákovský hokej
ÚT 8. 2. 2011
<em>Znojmo</em> - Znojemská třetí třída odehrála v pátek a v neděli mistrovské turnaje s týmy Břeclavi, Komety Úvoz a Techniky Brno. A družstvo Orlíků bylo úspěšné ve všech svých zápasech, B tým ovládl dvě ze čtyř utkání.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Turnaj 4. 2.

A tým
Znojmo A - Břeclav A 6:2
Znojmo A - Kometa Úvoz A 10:6

B tým
Znojmo B - Břeclav B 4:0
Znojmo B - Kometa Úvoz B 4:1

Turnaj 6. 2.

A tým
Znojmo A - Technika Brno A 13:4
Znojmo A - Kometa Úvoz A 6:2

B tým
Znojmo B - Technika Brno B 5:7
Znojmo B - Kometa Úvoz B 1:5

Komentář

Dlouhodobě se potýkáme s velkou marodkou, ale i přesto jsme celkově na domácím ledě vyhráli šest zápasů, což je velmi slušná bilance. Především tým A opět uspěl a pokračuje tak v perfektních výsledcích letošní sezóny. Tým B si připsal dvě důležité výhry a začíná zúročovat dřinu z tréninků. Je vidět, že mladí Orlíci mohou potrápit nejedno kvalitní mužstvo.

Z týmu B chválíme Jakuba Kalčíka za zodpovědný výkon a vstřelené branky. Z týmu A si zaslouží pochvalu Václav Štefka, hlavně za nedělní zápas s Kometou Úvoz, který prakticky rozhodl svými pěti trefami.

Martin Šána, vedoucí mužstva