I přes strhující závěr se Orli na Moravu vrací bez bodu

Zápas
PÁ 10. 2. 2012
<em>Znojmo</em> - Orli v pátek odcestovali na Slovinsko, kde se ve svém předposledním zápase bojů o play-off střetli s Jesenicí. Bohužel pro Jihomoravany vstoupil soupeř do utkání lépe, skóre zápasu otevřel již v 15. minutě a k prvnímu zářezu přidal v prostřední dvacetiminutovce další tři branky. Naopak Znojmo na svůj kontaktní gól čekalo téměř pětatřicet minut hry, postaral se o něj až Peter Pucher. V poslední třetině šli svěřenci trenéra Stloukala tvrdě za vyrovnáním, nejdříve se trefil Adam Havlík, na jehož střelu Jesenice ještě našla odpověď, ale poté již inkasoval jen Fikrt. Na rozdíl jediné branky snížili Jan Šeda s Martinem Podešvou, více toho však Orli do konce duelu i přes strhující závěr nestihli, a domů se tak vrací bez bodů.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024