Jak do play-off?

Aktuální zprávy
PO 13. 2. 2012
<em>Znojmo</em> - Los nadstavbové části Erste Bank ligy přisoudil znojemským hokejistům v posledním kole volno. Po nedělním vítězství nad Villachem mají na prvním místě tabulky reálnou šanci na účast v play-off, definitivní rozluštění postupové tajenky ale padne až v úterý večer. Možných scénářů je několik, Orlům by sezónu ukončila jen kombinace vítězství Grazu ve Villachu a výhry Vídně nad Jesenicí o pět a více branek.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Poslední úterní kolo nadstavby svede do vzájemných soubojů Villach s Grazem a Vídeň s Jesenicí. Jediným celkem, který již nemá naději na postup do vyřazovacích bojů a skončí poslední, je slovinská Jesenice. Aktuální podobu tabulky najdete zde.

Při rovnosti bodů v tabulce rozhodují o konečném umístění body ze vzájemných zápasů, skóre ze vzájemných zápasů a celkové skóre (v tomto pořadí). Možné varianty výsledků úterních utkání a jejich vlivu na konečné pořadí nadstavby je rozepsáno níže.

VIL - GRAVIE - JES7. místo8. místo
výhra VILvýhra VIEZNOVIE