Koupí lázeňských oplatek na úterním utkání podpoříte charitu

Charita
PO 24. 11. 2014
Vedení klubu Orli Znojmo společně s občanským sdružením KONIPASKA připravilo pro fanoušky na úterní utkání proti Klagenfurtu charitativní akci. Kupte si speciální mini balení lázeňských oplatek a podpořte tak dobrou věc!

Oplatky ve speciálním balení můžete zakoupit před úterním zápasem i v jeho průběhu u pódia roztleskávaček u vchodu na zimní stadion. Jeho cena je 20,- Kč a veškerý výtěžek akce je určen pro charitativní činnost sdružení KONIPASKA, které se zaměřuje na podporu handicapovaných občanů (zejména mládeže) a jejich integraci. Webové stránky KONIPASKY naleznete zde.

"Klub Orli Znojmo se dlouhodobě snaží podporovat akce podobného formátu. Cítíme, že je naší povinností zapojit se a věříme, že tato činnost má smysl. Vždy rádi podpoříme dobrou věc a věříme, že i fanoušci to cítí podobně," dodal Petr Veselý, manažer klubu.