Stylem hry se už připravujeme na play-off, prozrazuje Branislav Rehuš

Rozhovory
SO 31. 1. 2015
Branislav Rehuš si v pátečním utkání s Villachem připsal svůj třináctý gól a zároveň dvacátou asistenci v dresu s orlem na hrudi. O utkání i o cílech v nadstavbě hovoří v následujícím rozhovoru.

Oba týmy měly již zajištěný postup do play-off, přesto byl zápas chvílemi hodně vyhecovaný...
Už to mělo příchuť play-off. Chceme jít do každého zápasu naplno. Hlavně si ale dáváme pozor na zranění. Ještě musíme zdolat v neděli Maďary.

Cítíte nějaký rozdíl oproti minulým zápasů, kdy jste byli kvůli nejistotě první šestky pod tlakem?
Nemyslím si, že to bylo něco jiného. Jak jsem již říkal, chceme všechny zápasy hrát naplno. Některý zápas nám to vyjde, jiný ne.

Jaké jsou cíle týmu do nadstavby?
Chceme skončit co nejvýše v tabulce. Uvidíme, kolik bodů získáme.

Je lákadlem první čtyřka, která zajišťuje výhodu domácího prostředí v prvním zápase play-off?
Určitě ano. Když máte takové fanoušky jako my, tak je to pro nás velké plus. Jsou naším šestým hráčem na ledě.

Jak se vám hraje v lajně s Romanem Tomasem a Martinem Podešvou?
Myslím si, že ta spolupráce funguje. Snad nám to bude klapat i v play-off.