Orli znovu letí do Klagenfurtu srovnat sérii

Naši soupeři
ČT 12. 3. 2015
Po vítězství Klagenfurtu na znojemském ledě se play-off přesouvá znovu do Rakouska. O vyrovnání série na 2:2 budou Orli bojovat v pátek od 19:15.
Vstupenky na MS IIHF 2024 v Česku
Zápasy play-off jsou tradičně vyhecované. Ani jedno střetnutí s Klagenfurtem se zatím neobešlo bez potyčky.

Dramatické čtvrtfinále mezi Znojmem a Klagenfurtem nabídlo ve třech duelech již dvacet devět branek. Zápas nikdy nemá jasného favorita, ten druhý se zastavil až ve druhém prodloužení po téměř osmaosmdesáti minutách.

"Zatím vyhrávají pouze hosté. V pátek to ale chceme změnit a navýšit vedení na 3:1 v sérii," říká před utkáním asistent trenéra Jarmo Myllys. "Znojmo má velmi talentovaný tým zaměřený na ofenzivní činnost," všiml si.

Orli odcestovali do Rakouska již ve čtvrtek. Po domácí prohře se dostali do nepříznivé situace a znovu musejí dotahovat. "V úterý od druhé třetiny jsme Klagenfurt drželi pod tlakem. Byla jen otázka času, kdy to otočíme, ale za stavu 2:3 se to utkání bohužel rozkouskovalo a to hrálo do karet soupeři," vzpomíná Adam Havlík.

"V obraně děláme hloupé chyby, z nichž dostáváme laciné góly. Musíme se na to zaměřit a pohlídat si to," doplňuje David Bartoš. "Sérii nevzdáváme, v Klagenfurtu vyhrajeme a srovnáme ji," věří útočník.