FOTO: Znojemský hokej opět pomohl dobré věci. Nový dres pokřtil Dominik Hašek

Charita
SO 2. 9. 2017
V sobotu v odpoledních hodinách proběhla na Horním náměstí ve Znojmě akce s názvem Orli pomáhají. Na programu byla autogramiáda celého týmu, křest nových dresů a další atrakce. Celá událost, jak již název vypovídá, nesla charitativní podtext.

Křtu nových dresů znojemských hokejistů se ujal Dominik Hašek. "Znojemským Orlům přeji vydařenou sezónu a fanouškům naopak to, aby si hokej ve svém městě co nejvíce užívali," řekl legendární gólman na pódiu. Orli představili bílou i červenou sadu. Barevná kombinace tmavého dresu vzešla z hlasování čtenářů na oficiálním klubovém webu. Během sobotního odpoledne navštívilo akci více než osm set fanoušků.

Veškeré finanční prostředky získané na akci, kterou pořádala společnost HB Production ve spolupráci s Oblastní charitou Znojmo a hokejovým klubem Orli Znojmo, poputují na výlohy za sociální služby pro Marcela Kosačíka. Znojemští hokejisté přispěli částkou přesahující 27 tisíc korun.