Mládež Orlů spolupracuje se společností DataLife

Juniorský hokej
ČT 7. 12. 2017
Novou formu spolupráce navázal klub HC Orli Znojmo-mládež s finančně-poradenskou společností DataLife a.s. Díky vzniku programu pro kvalitní zajištění sportovců tak současně vzniká nová forma finanční podpory mládežnického hokeje.

Společnost DataLife působí na trhu již dvanáct let a nabízí řadu produktů z finančně-poradenské oblasti. „Sport s sebou přináší bohužel také rizika zranění. Spolupráce s klubem HC Orli Znojmo-mládež dala vzniknout nejen programu pro kvalitní zajištění sportovců a nabídky pojistné ochrany, ale díky následnému využívání finančních produktů naší společnosti je nyní možné pomoci financovat budoucnost znojemského hokeje,“ uvedl Martin Pikolon, obchodní ředitel DataLife a.s.

„Jsme rádi, že se nám po společných jednáních podařilo navázat spolupráci a nabídnou tak možnost potenciálním klientům DataLife a.s. podpořit mládežnický hokej ve Znojmě,“ uvedl předseda HC Orli Znojmo-mládež Luděk Stromko.

Pro podporu HC Orli Znojmo-mládež se stačí jednoduše zaregistrovat na tomto odkazu:

» http://partnersportu.cz/hcorlimladez «