Ve Vítkovicích čeká Orly další nelehký zápas

NE 2. 11. 2003
Z n o j m o - Znojemští orli budou mít příležitost odčinit sobotní porážku s Českými Budějovicemi už v neděli, kdy v rámci 20. kola extraligy zajíždějí do Vítkovic. Slezané vyhráli poslední zápas se Zlínem 4:0 a před turnajem Karjala jim v dobré formě chytá brankář Trvaj. V tabulce se nacházejí jen dvě příčky pod sedmým Znojmem s 25 body.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024 Vítkovice před duelem se Zlínem přivítali ve svém kádru z Českých Budějovic propuštěného útočníka Filipa Turka, který se hned uvedl gólem. V zadních řadách nastoupil také Patrik Rimmel zapůjčený z Havířova a teprve k druhému utkání v dresu Vítkovic útočník Juraj Štefanka, bývalý hráč Kladna. Slezané budou spoléhat na obranu a jejich cílem bude navázat na dobrý výkon z předchozích zápasů.

Přehled vzájemných zápasů.