Junioři o víkendu opět naplno bodovali

Juniorský hokej
ÚT 18. 11. 2003
Z n o j m o - Ani jediný bod nedovolili junioři soupeřům, aby si odvezli ze znojemského ledu. I přes problémy na postu brankáře dokázali, že lze vyhrávat. Oběma domácími výhrami pojistili svoji druhou příčku v tabulce.<p> <b> Znojmo – Uherský Brod 6:4 <br> Znojmo – Frýdek-Místek 2:0 </b>
Vstupenky na MS IIHF 2024 v Česku 16. kolo 14.11.2003
Znojmo – Uherský Brod 6:4 (2:2, 1:1, 3:1)
Branky: Jaskula 2, M. Sklenář 2, Barták, Uhlík.

Trenér Miloš Holaň: „Před utkání jsem se díval na soupisku soupeře. Měl tam pouze tři své kmenové hráče, dalších patnáct hráčů bylo ze Vsetína a Zlína, takže jsme vlastně hráli proti extraligovému týmu. V naší bráně nastoupil Přemysl Žák z Brna, který chytal za muže Velké Bíteše. Byl to velmi dobrý zápas a o naší výhře rozhodla první pětka.“

17. kolo 16.11.2003
Znojmo – Frýdek-Místek 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
Branky: Uhlík, Burian.

Trenér Miloš Holaň: „Byl to zápas našich útočníků a jejich brankáře. Dvě třetiny jsme hráli v soupeřově třetině, ale nedokázali jsme se střelecky prosadit, až Uhlík šťastnou střelou od mantinelu skóroval v poslední třetině. Výhru jsme potvrdili, stejně jako v předcházejícím zápase, při power-play soupeře.“