Brankář Martin Altrichter na hostování ve Znojmě

Aktuální zprávy
ÚT 2. 7. 2002
V článku "Jiří Heš v lize mistrů světa" (hcorli.cz, 21. 6. 2002) bylo uvedeno, že Martin Altrichter je hráčem Dukly Trenčín, což ani tehdy, ani nyní není pravda. Ke zveřejnění této mylné informace došlo nedorozuměním. Martin Altrichter je hráčem prvoligového Chomutova. V nadcházející sezóně 2002/2003 však bude hostovat v HC JME Znojemští Orli na postu brankářské dvojky. Kuriozní obsazení gólmanských pozic bratry Oldřichem a Petrem Svobodovými tak poněkud ztrácí na aktuálnosti. <i>"Co do zkušeností potřebujeme mít vyrovnanou dvojici brankářů, proto jsme jako dvojku angažovali Martina Altrichtera. Petr Svoboda zůstává jako třetí náhradník,"</i> řekl obchodní manažer HC JME Znojemští Orli <b>Roman Kaňkovský</b>.
Vstupenky na MS IIHF 2024 v Česku Martin Altrichter (*16. 1. 1972) je hokejovým cestovatelem. Za poslední roky sbíral zkušenosti v prvoligových Rosicích a Chomutově, vloni odehrál 4 zápasy za extraligovou Slavii Praha. Na seznamu jeho angažmá jsou také Opava a Havířov. V ročníku 2000/2001 jsme ho mohli vidět v jednom zápase i v dresu Znojemských Orlů. V extralize má odchytáno 5215 min s průměrnou procentuální úspěšností 91,39 %. Martin Altrichter se hokejem baví, do srdcí diváků se zapisuje např. i svérázným osobitým napomínáním vlastních obránců či nezaměnitelnými "divadelními" výstupy ve své brance.