Čeká Orly další vyrovnaný zápas?

ČT 27. 11. 2003
Z n o j m o - Přesně polovina extraligové sezóny je za námi a do druhé půle vstoupí Orli stejně jako do té první zápasem proti Litvínovu na domácím ledě. Mužstvo, se kterým Znojmo v poslední době hraje vyrovnané partie, se zatím drží těsně pod postupovou osmičkou s 32 body. Poslední zápas Severočeši prohráli se zlepšujícím se Libercem 0:3, když prohře nezabránil ani z Chomutova nedávno angažovaný brankář Jarina.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024 Další nedávné změny v kádru Chemopetrolu se týkaly jednak postu brankáře, když Pinc zamířil na předvánoční hostování do Vítkovic místo zraněného Trvaje, jednak na postu útočníků, který opustil Kacíř, jenž odešel hostovat do Havířova a do obrany naopak přišel Krstev z Liberce. Během minulého víkendu přišel klub o zadáka Hranáče, který má zraněnou ruku, a o forvarda Kubinčáka laborujícího s meniskem.

Znojmo pravděpodobně nastoupí v sestavě z posledních několika zápasů, kdy se dařilo i čtvrté pětce, trénovat již začal obránce Milan Toman.

Přehled vzájemných zápasů