České Budějovice hrají lépe doma než venku

ČT 30. 10. 2003
Z n o j m o - Poslední mužstvo tabulky, tým HC České Budějovice, se v sobotu od 17.00 hodin představí v televizním utkání na ledě Znojemských orlů. Jihočeši se však z hrozivě vypadající situace pomalými krůčky dostávají, se 13 body ztrácejí na předposlední Liberec pouhé dva. Více se jim ovšem daří doma, kde neprohráli pět zápasů v řadě, z ledu soupeřů si neodvezli ještě ani bod. V úterním utkání přehráli ambiciózní Karlovy Vary 3:1.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024 Po nedávné čistce, kdy nejprve trenéra Nelibu nahradil Jaroslav Pouzar a poté klub propustil zkušeného brankáře Hudáčka a forvarda F. Turka, začalo mužstvo konečně podávat lepší výkony. Vedení zatím nenašlo adekvátní náhradu na post gólmanské jedničky, úlohy se však vcelku dobře zhostili mladíci Kučera s Cháberou. Turek si našel nové angažmá ve Vítkovicích. Budějovice si také nedávno se Slavií vyměnily útočníky Vondrku s Fadrným a do obrany získaly Ďuráka ze Slovenska.

Přehled vzájemných zápasů.