České reprezentantky míří opět do Znojma, o víkendu se představí s Ruskem

Aktuální zprávy
NE 4. 8. 2013
<em>Znojmo</em> - Na znojemském zimním stadionu se stejně jako loni představí ženská hokejová reprezentace, která tu odehraje tři přípravné duely s Ruskami. Ty se připravují na Zimní olympijské hry v Soči, kde chtějí získat medaili. Zápasy jsou na programu v sobotu a v neděli od 18:00 hodin a v úterý od 13:00 hodin. Vstupné je dobrovolné. Přijďte podpořit český ženský hokej k návratu mezi světovou elitu!
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Přesto, že první zápas odehraje česká reprezentace až v sobotu, sejde se ve Znojmě již ve středu 7. srpna. Češky se připravují na mistrovství světa žen divize I skupiny A, které se uskuteční v příštím roce v České republice. Turnaje, který proběhne v dubnu 2014 v Přerově, se zúčastní celky České republiky, Dánska, Francie, Norska, Rakouska a Slovenska. Domácí reprezentace na něm bude usilovat o návrat do elitní divize šampionátu, kterou si premiérově zahrála letos v Ottawě.

Manažerem Rusek je dlouholetý útočník Ottawy Senators a ruského národního týmu Alexej Jašin. David Moravec, olympijský vítěz a mistr světa, je naopak manažerem české reprezentace.

Zápasy české reprezentace ve Znojmě:

Česko - Ruskosobota 10. srpna od 18:00
Česko - Ruskoneděle 11. srpna od 18:00