Dva domácí zápasy uzavřou pohárovou skupinu

PO 20. 8. 2007
<i>Znojmo</i> - Orli mají na programu dvě domácí utkání za sebou. V úterý se střetnou s Českými Budějovicemi a ve středu s Plzní. Znojmo je sice za oběma soupeři o tři body zpět, ale v Hostan aréně může ještě vybojovat postup do semifinále. Zatímco úterní duel začíná v 17:00, tak ve středu bude úvodní vhazování již tradičně v 17:30.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Znojemští orli nemají letos proti těmto soupeřům dobré výsledky. Nejdříve podlehli v Českých Budějovicích 0:2 a neuspěli ani v Plzni, která zvítězila 5:2. Před sebou tak mají možnost oplatit svým soupeřům předchozí porážky a vyhoupnout se do čela tabulky.

Oba kluby z Čech mají na kontě devět bodů, ale ve prospěch Plzně hovoří fakt, že má odehraná jen čtyři utkání, zatímco Budějovice už zakončí proti Znojmu své vystoupení ve skupině "B". Lasselsberger, ještě než zavítá na jih Moravy, sehraje v úterý domácí utkání proti Slavii.

Situace ve skupině je taková, že na postup do semifinále zůstávají již jen tři adepti - Znojmo, Plzeň a České Budějovice. Čtvrtý účastník skupiny "B", Slavia Praha, je s jedním vítězstvím a čtyřmi porážkami mimo hru.

Znojmu se v minulém utkání konečně vrátil do sestavy Jiří Dopita, ovšem není jisté, které zápasy v přípravě odehraje. Chybět určitě bude Jan Švrček, který se zranil v duelu se Slavii.

Sestavy z posledního utkání

HC ZNOJEMŠTÍ ORLI: Trvaj – Bičánek, Švrček, Tesařík, Mojžíš, Chmelíř, Štach, Jareš, Chvátal – Demel, Dopita, Erat, Plášek, Haman, Kucharczyk, Procházka, Meidl, Padělek, Čachotský, Růžička, Selingr

HC MOUNTFIELD: Altrichter - Gřegořek, Frolo, Vydarený, Mucha, Bolf, Toman, Sičák, Havran - Hudec, Hübl, Brabenec - Sailer, Mertl, Kůrka - Šimánek, Vak, Veselý - Hřebejk, Květoň, Gulaš

HC LASSELSBERGER PLZEŇ: Halmoši - Čakajík, Dobrovolný, Benák, Dresler, Mazanec, Nikolov, Martinec - Vlasák, Divíšek, Ludvík - Dvořák, Kracík, Matějovský - Pitule, Kocman, Šiman - Důras, Vampola, Laš