Elektro Hanzel zve na autogramiádu Znojemských orlů

ST 31. 8. 2005
Z n o j m o - Začátek extraligové sezóny se blíží a ještě než vypuknou boje na ledových plochách, máte jedinečnou možnost poznat celý znojemský tým na tradiční předsezónní autogramiádě, která se koná <b>v pondělí 5. září od 16.00 do 17.30 v prostorách prodejny Elektro Hanzel</b> (ul. Vídeňská 46). Kromě autogramů si můžete odnést spoustu zajímavých dárků a vyhrát mnoho zajímavých cen. Prodejna Elektro Hanzel pro vás připravila celodenní program, který startuje již v 8.00. Nejen fanoušci hokeje a Znojemských orlů zvlášť, si přijdou na své ale i milovníci dobrého jídla a vaření, pro které zajistily prezentaci svých výrobků s ochutnávkou společnosti Tescoma a Whirpool. Zkrátka nepřijdou ani ti nejmenší, mohou si užít zábavu při soutěžích o pěkné ceny.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024 Program:

13.00 - 18.00 hod.
Společná prezentace produktů TESCOMA a Whirlpool
- prezentace je zaměřena hlavně na praktické ukázky pečení a vaření v mikrovlnných troubách Whirlpool s funkcí CRISP za použití nádobí TESCOMA.
- moderátor akce Radek Máša (moderátor všech promo akcí TESCOMA PRIMA vařečka)

Od 8.00 bude probíhat den plný soutěží - střílení balónkem do pračky, kolo štěstí - vyhrává každý.

Soutěž o automatickou pračku - při nákupu nad 3.000 Kč bude účtenka zařazená do slosování, které proběhne v 17.00 hod.

Dětská soutěž o nejhezčí namalovaný obrázek - vyhlášení vítěze bude v 17.00 hod.

Po celý den bude předváděcí akce spojená s ochutnávkou - společnost BOSCH – domácí roboty a expressa.

Pečení pravých domácích buchet od Mory.

UPC – předváděcí akce + prezentace produktů

Tento den sleva na vestavné spotřebiče Whirlpool až 20%.

Tento den možnost nákupu zboží na splátky bez navýšení, nic nezaplatíte a splácíte 20 měsíců.

UPC – předváděčka + prezentace produktů celý den

Od 8.00 - 18.00 můžete získat spoustu zajímavých cena a dárků:
- ke každému zakoupenému sporáku zdarma odsavač par
- ke každé zakoupené pračce zdarma sušák na prádlo
- ke každé TV zdarma kopací míč
- k DVD přehrávači zdarma DVD kazeta

V tento den můžete nakoupit za zajímavé ceny:
- automatická pračka vrchem plněná 8.790
- automatická pračka předem plněná 7.990