FOTO: Přes 550 fanoušků na odpoledni s Orly

FOTO REPORT
NE 8. 2. 2015
Více než 550 fanoušků dorazilo v neděli po poledni na zimní stadion. Díky odpoledni s Orly mohli totiž získat podpis jakéhokoliv znojemského hráče, zabruslit si s nimi a dokonce nahlédnout do kabiny A-mužstva.

"Myslím si, že se akce povedla. Byl jsem mile překvapen, kolik dorazilo na stadion lidí. Doufám, že příští rok ji klub zopakuje znovu," pochvaloval si obránce Antonín Bořuta. "Je super, že se fanoušci mohou při takovéto příležitosti poznat blíže s hráči. A to platí i naopak," dodal.

"Věřili jsme ve slušnou účast, ale fanoušci nás překvapili a přišlo jich ještě mnohem více, než jsme očekávali," řekl Petr Veselý, manažer klubu. "Bruslení na ledě se protáhlo na bezmála dvě hodiny, kabinu a zázemí si mělo možnost prohlédnou nakonec sto fanoušků, více se v daném čase bohužel nedalo zvládnou. Doufám, že se akce líbila. Vedení klubu děkuje všem fanouškům za projevenou přízeň a těšíme se na příští shledání."