FOTO: Zimní stadion se obléká do nového

Aktuální zprávy
PO 21. 7. 2014
Náročná rekonstrukce znojemského zimního stadionu finišuje. V hale již bylo nainstalováno nové osvětlení, sedačky byly chemicky očištěny a interiér dostal novou šedou výmalbu. Zbývá namontovat nové mantinely.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Hned po skončení sezóny 2013/2014 se pracovníci zimního stadionu pustili do chemického očištění všech sedaček, které byly zároveň nově očíslovány. Prostory haly byly vymalovány šedou barvou. "Tyto opravy jsou proces, na kterém pracujeme již tři roky. Ve spolupráci s městem Znojmem se snažíme docílit toho, aby se ze stadionu stalo příjemné, kultivované místo," řekl manažer klubu Petr Veselý.

Sedačky byly chemicky očištěny a logicky přečíslovány

Na začátku července byla dokončena rekonstrukce osvětlení. "Nové osvětlení bude splňovat náročné parametry pro televizní vysílání a umožňovat zajímavé efekty, což určitě fanoušci ocení. Díky úspoře na elektrické energii se samo zaplatí cca za tři roky a šetřit bude dál," prozradil Veselý.

Nové osvětlení nabídne několik vizuálních efektů

Ve stejném období byly demontovány staré mantinely, jejichž výměna již byla nezbytně nutná. Momentálně probíhá montáž nových bezsloupkových. "Kompletní výměna je podle informací od výrobce otázka příštích několika dní. Věříme, že další týden již bude vše na našem stadionu připraveno tak, abychom se mohli přesunout do domácího prostředí," zmiňuje.

Vše je připraveno na montáž nových mantinelů

Také zázemí pro hráče doznalo změn. Mix zóna, tedy prostor pro rozhovory s hráči, byla vymalována a dostala nové obložení v klubových barvách.

» Fotografie z rekonstrukce zimního stadionu