FOTO: Znojemský hokej opět pomohl dobré věci. Nový dres pokřtil Dominik Hašek

Charita
SO 2. 9. 2017
V sobotu v odpoledních hodinách proběhla na Horním náměstí ve Znojmě akce s názvem Orli pomáhají. Na programu byla autogramiáda celého týmu, křest nových dresů a další atrakce. Celá událost, jak již název vypovídá, nesla charitativní podtext.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Křtu nových dresů znojemských hokejistů se ujal Dominik Hašek. "Znojemským Orlům přeji vydařenou sezónu a fanouškům naopak to, aby si hokej ve svém městě co nejvíce užívali," řekl legendární gólman na pódiu. Orli představili bílou i červenou sadu. Barevná kombinace tmavého dresu vzešla z hlasování čtenářů na oficiálním klubovém webu. Během sobotního odpoledne navštívilo akci více než osm set fanoušků.

Veškeré finanční prostředky získané na akci, kterou pořádala společnost HB Production ve spolupráci s Oblastní charitou Znojmo a hokejovým klubem Orli Znojmo, poputují na výlohy za sociální služby pro Marcela Kosačíka. Znojemští hokejisté přispěli částkou přesahující 27 tisíc korun.