Hádanka ohledně trenéra rozluštěna!

ÚT 1. 4. 2008
<em>Znojmo</em> - Hektický týden zažívají fanoušci ZNOJEMSKÝCH ORLŮ. Nejdříve jim srdíčka svírala nejistota, zda se bude ještě ve Znojmě hrát nejvyšší soutěž. Když se prezident Vlasák rozhodl pokračovat, okamžitě se naskytla další hádanka. Kdo bude Orly trénovat? Nyní je už i ta vyřešena!
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Znojemský klub má na svém kontě několik extraligových primátů. Jen namátkou si připomeňme, že svého času zde byla nejmodernější kostka, jako první vyjeli Orli v bílých trenýrkách, následovala reflexní čísla na dresech, které zdobily i podpisy hráčů. Dalším prvenství si jistě zaslouží nesmrtelnost. Novým trenérem Orlů bude ŽENA! Je jí Deborah Breakgameová, pochází ze Spojených států a angažmá v klubu jí prezident Vlasák nabídl po přímluvě Jaroslava Svobody, který ji zná již od svého působení v NHL. Navíc slíbil, že když tady bude koučovat, výrazně se zklidní a nebude se rvát.

Kdo je Deborah Breakgameová?

Datum narození: 20. července (rok se u dámy nezveřejňuje, ale odhadujeme cca 27 let, pozn. redakce)

Místo narození: Fayetteville, Arkansas

Povolání: Učitelka na střední škole/trenérka hokeje.

Proč jste se rozhodla přijmout angažmá u Znojemských orlů?
Ráda se bavím a potkávám lidi. Lhala bych, kdybych tvrdila, že mi záře reflektorů na zimním stadionu vadí!

Jaké sporty máte kromě hokeje ráda?
Cheerleading.

Co ráda děláte ve volném čase?
Ráda nakupuji a trávím čas s přáteli, nejlépe obojí najednou.

Máte nějaké mimořádné schopnosti nebo zájmy?
Zpěv.

Jaká je Vaše oblíbená barva?
Růžová – představte si to!

Kterou část dne máte nejraději?
Miluji večer, vše se zklidňuje – den, práce i já.

O jakém autě sníte?
O BMW M5.

Co nejraději jíte?
Sýr, prosím!

Jaký je Váš oblíbený svátek?
Vánoce.

Jaký je Váš oblíbený film?
Svatba mého nejlepšího přítele, Hra snů.

Bez jakého kosmetického výrobku byste nemohla žít?
Bez lesku na rty s jahodovou příchutí!

Jaké je Vaše nejoblíbenější roční období?
Léto – Jsem letní typ!! Miluji "žabky"!

Co máte na svém životě nejraději?
Můj život je naplněný nekonečným množstvím možností. Každý den si vybírám, které z těch pomyslných dveří otevřu!!

Co máte na hokeji nejraději?
Hokej je tvrdý a agresivní sport. Mám ráda tu energii v zápasech. Kdybych nedělala trenérku, asi bych byla tím fanouškem, co mlátí do plexiskla!

Co máte na práci trenérky nejraději?
Jsem ráda ve styku s fanoušky!

Jaká je Vaše největší přednost?
Můj úsměv!