Hamr marketing, s.r.o. a Merlin´s Kinderwelt Excalibur city partnery Orlů

Aktuální zprávy
ST 10. 10. 2012
<em>Znojmo</em> - Znojemský klub získal pro právě probíhající ročník Erste Bank Eishockey ligy další významné sponzory. Jedním z nich je Hamr marketing, s.r.o., agentura zabývající se reklamní činností a marketingem v oblasti kultury a sportu. Dále se podařilo obnovit spolupráci se společností Merlin´s Kinderwelt Excalibur city. „Jsme rádi, že jsme získali tyto partnery a veříme, že se nám naši vzájemnou spolupráci bude dařit nadále rozvíjet,“ řekl marketingový manažer klubu Mgr. Petr Veselý.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Firma Hamr marketing, s.r.o. byla založena na začátku roku 2007 a zabývá se převážně reklamní činností a marketingem v oblasti kultury a sportu. V oblasti reklamy se specializuje hlavně na venkovní reklamu tzv. „outdoor“ a jako první na Moravě provozuje mobilní reklamní billboardy. Více na stránkách agentury zde.

Nevíte, kam s dětmi? Dětský svět plný zábavy, atrakcí, her - Merlinův Dětský svět! Dětský svět v Hatích je zde pro Vás a Vaše děti. Webové stránky naleznete zde.