Hledáme nové redaktory německé verze webu

Aktuální zprávy
ST 28. 8. 2013
<em>Znojmo</em> - Redakce internetových stránek Orli Znojmo hledá posily pro rozšíření redakčního týmu německé verze webu. Získejte nové zkušenosti a zážitky z hokejového prostředí a pomozte vytvářet kvalitní a sledované zpravodajství o událostech a zápasech znojemského týmu!
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Po zájemcích požadujeme:

• velmi dobrou znalost německého jazyka
  • pozitivní a aktivní přístup
  • časovou flexibilitu
  • domácí připojení k internetu

Nabídnout můžeme následující:

• zajímavou zkušenost a náhled do hokejového zákulisí
  • vstupy na většinu stadionů klubů EBEL zdarma
  • práci z pohodlí vašeho domova
  • finanční odměnu (v řádu stokorun) závisící na odvedené práci

Náplní práce je překlad českých článků do němčiny. Jedná se o skvělou příležitost například pro zájemce o studium v německy mluvících zemích, což ale samozřejmě není podmínkou. Stejně tak není nijak omezující váš věk, záleží jen na vašich schopnostech.

Pokud máte zájem, kontaktujte nás na e-mailové adrese lukas.caha@esports.cz, kde vám rádi sdělíme další podrobnosti, případně zodpovíme vaše dotazy.

Do mailu prosím uveďte své jméno, věk, zkušenosti s německým jazykem a případně studium, zejména pokud studujete mimo Znojmo.