Hledáme nového redaktora pro klubový web

Aktuální zprávy
NE 24. 9. 2017
Redakce oficiálního webu znojemského hokeje www.hcorli.cz hledá posilu do svého týmu, která se bude podílet především na práci pro mládež. Získejte nové zkušenosti a zážitky z hokejového prostředí!
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Hledáme redaktora či redaktorku, jehož náplní bude hlavně tvorba článků, reportáží a textových online přenosů ze zápasů mládežnických kategorií Orlů (především juniorů a dorostu) pro web www.hcorli.cz. Po získání zkušeností je možné zapracování také do chodu redakce při zápasech A-týmu v EBEL lize.

Po zájemcích požadujeme:

• pozitivní a aktivní přístup
  • časovou flexibilitu (možnost docházet na naprostou většinu domácích zápasů juniorů)
  • znalost českého jazyka (!)
  • domácí připojení k internetu

Nabídnout můžeme následující:

• zajímavou zkušenost a náhled do hokejového zákulisí
  • vstup zdarma na domácí zápasy EBEL ligy
  • práci z pohodlí vašeho domova
  • finanční odměnu (v řádu stokorun - závisící na odvedené práci)
  • práci v mladém týmu
  • možnost kariérního růstu

Nabízíme možnost realizace vlastních nápadů. Ti nejúspěšnější budou mít možnost podílet se na akcích firmy eSports.cz u národního týmu či v zahraničí. Jedná se o skvělou příležitost například pro zájemce o budoucí studium žurnalistiky, což ale samozřejmě není podmínkou. Stejně tak není nijak omezující váš věk, záleží jen na vašich schopnostech.

Pokud máte zájem, kontaktujte nás na e-mailové adrese hcorli@gmail.com, kde vám rádi sdělíme další podrobnosti, případně zodpovíme vaše dotazy. Do e-mailu uveďte své jméno, věk, bydliště, studium či zaměstnání a vaše případné zkušenosti s českým jazykem.