Hokejisté rozdávali autogramy v Hlubokých Mašůvkách

Aktuální zprávy
ÚT 3. 7. 2012
<em>Znojmo</em> - Letní měsíce přímo vybízejí k nejrůznějším společenským a hudebním akcím, jedna taková se uskutečnila v sobotu 30. června v Camping Country v Hlubokých Mašůvkách. Charitativního koncertu s názvem „Vítáme prázdniny s The Tap Tap“ se zúčastnili také zástupci klubu HC Orli Znojmo, kteří na miniautogramiádě rozdávali podpisy. Skvěle se na jihu Moravy uvedla kapela The Tap Tap, na jejíž vystoupení nešetřil chválou ani znojemský útočník Adam Havlík: „Byli naprosto úžasní, klobouk dolů před nimi.“
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Krásné víkendové počasí, kvalitní hudební program, ochutnávka vín a autogramiáda znojemských hokejistů Adama Havlíka, Jiřího Berouna a Jana Lattnera. To vše zpříjemnilo sobotní podvečer návštěvníkům Hlubokých Mašůvek. Především výtečné představení skupiny The Tap Tap, která je složena z handicapovaných studentů a absolventů Jedličkova ústavu v Praze, sklidilo obrovský úspěch.

„Když jsem poprvé slyšel o kapele, v níž hrají handicapovaní lidé, absolutně jsem netušil, že mohou být natolik sladěni a dobří. Mně osobně se jejich muzika hrozně líbila, ale hlavně jsem byl mile překvapen z toho, jak si lidé s handicapem našli něco takového a dělají to na tak vysoké úrovni. Baví se tím, co umí výborně. Opravdu jsem si to užil, rád bych si je ještě někdy znovu poslechl,“ neskrýval nadšení Adam Havlík.

„Jsme rádi, že jsme se této akce mohli zúčastnit. The Tap Tap byli úžasní, zaslouží velký respekt. Doufám, že i naše přítomnost přispěla k úspěchu akce, pokud budou mít pořadatelé zájem, určitě rádi příjdeme i příští rok,“ uvedl marketingový manažer klubu Mgr. Petr Veselý.

Fotogalerie z autogramiády zde.