Hostan aréna hostí velký turnaj malých hokejistů

Žákovský hokej
SO 4. 9. 2010
<em>Znojmo</em> - V sobotu 4. září se koná na stadionu v Břeclavi a ve Znojmě 2. kvalifikační turnaj E.ON Hockey Cupu hráčů narozených v roce 1999 a 2000. V Hostan aréně bojují o postup do finále celky Znojma, Komety Úvoz, Komety Brno a Tábora. V Břeclavi chtějí uspět domácí, Prostějov, Třebíč a České Budějovice. Ve finále, které se bude konat v polovině prosince, poměří postupující týmy síly i se soupeři ze Slovenska, Německa či Rakouska.

E.ON Hockey Cup - Velký turnaj malých hokejistů pokračuje již tuto sobotu ve Znojmě a v Břeclavi

V sobotu 4. září 2010 od 09.00 do 16.00 hod se bude na ZS ve Znojmě a Břeclavi konat 2. kolo kvalifikačního turnaje mladých hokejistů E.ON Hockey Cup 2010 ročníku 1999 a 2000. Ve dvou skupinách po čtyřech účastnících se bude bojovat vždy o dvě postupová místa do finále, které se bude konat v prosinci v Brně. Zde do turnaje vstoupí 4 zahraniční družstva z Německa, Rakouska a Slovenska. Součástí sobotního turnaje jsou i dovednostní soutěže na ledě. Ve Znojmě startují celky Tábora, Znojma, Komety Úvoz a Komety Group, v Břeclavi pak týmy z Českých Budějovic, Třebíče, Prostějova a Břeclavi. Mladí hokejisté již předvádějí hru plnou nadšení a snahy a je opravdu na co se dívat. Pořadatelé turnaje KOMETA Group o.s a energetická společnost E.ON srdečně zvou příznivce hokeje do hlediště ke zhlédnutí zápasů.

Propozice turnaje si můžete stáhnout zde.

Rozpis zápasů v Hostan aréně

9:00 - Kometa Brno - Znojmo