I přes marodku budou Vítkovice rovnocenným soupeřem

ČT 11. 12. 2003
Z n o j m o - Ještě před reprezentační a vánoční pauzou sehrají Znojemští orli na domácím ledě duel s momentálně sedmým celkem extraligové tabulky. Tým z Vítkovic má pouze o čtyři body méně než páté Znojmo a šestý Třinec. Vítkovice si v úterním kole vyšláply na domácí Zlín, když ho porazily 4:3, a po dvou prohrách opět naplno bodovaly.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024 Před nedávnem kádr nedobrovolně opustil jeho kapitán Roman Kaděra, který nedosahoval podle trenéra Svozila dostatečné výkonnosti, a zamířil tak na sever Čech do Litvínova výměnou za brankáře Pince, jehož hostování v severomoravském klubu se tak změnilo v přestup. Pinc zastupuje na postu jedničky zraněného gólmana Trvaje a záda mu kryje mladík Falter. Kromě potíží se strážci svatyně se mužstvo potýká s poměrně rozsáhlou marodkou útočných i obranných řad. Scházejí např. Krayzel, Vala, Hubáček, I. Padělek, Olesz nebo Kowalczyk.

Poněkud lepší situace je v „orlím hnízdě“, mužstvo ovšem v poslední době podává velmi nevyrovnané výkony. Trenéři už vyhlížejí přestávku, aby hráči zregenerovali síly a po svátcích začali opět hrát svoji hru.

Přehled vzájemných zápasů