Informace k předprodeji vstupenek na nedělní zápas CHL proti Fribourgu

Aktuální zprávy
PO 29. 8. 2016
/AKTUALIZOVÁNO/ Nenechte si ujít prestižní evropskou Ligu mistrů se znojemskou účastí a zajistěte si vstupenku na domácí zápasy včas! Předprodej na nedělní utkání s Fribourgem startuje již ve středu.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Vstupenky můžete zakoupit na dvou místech: na internetu prostřednictvím sítě Ticketportal a na pokladnách zimního stadionu. Jejich cena je stejná jako na utkání EBEL, základní vstupné činí 120,- Kč, snížené pak 80,- Kč.

Mládež a studenti do 26 let obdrží slevu na vstupné po předložení studijního průkazu s fotografií. Děti do 140 cm v doprovodu dospělé osoby mají vstup zdarma bez nároku na místo. Vlastník ZTP průkazu si nemusí vyzvedávat lístek. Na stadion bude vpuštěn security službou přes turnikety po předložení tohoto průkazu.

Ceny vstupenek na Ligu mistrů
Základní (sezení + stání)120 Kč / 5 EUR
Zlevněné (pouze stání)*80 Kč

* studenti, senioři

Na Ligu mistrů neplatí žádné permanentní vstupenky, ty slouží pouze jako doklad k vyzvednutí vstupenky na sezení. Prosíme majitele permanentek, aby si po nákupu zkontrolovali místo, na které jim vstupenka byla vydána. Rezervace míst pro majitele permanentních vstupenek na zápas proti Fribourgu (neděle 4. září) je blokována do pátku 2. září do 19:00 hodin. Následně budou tato místa uvolněna do volného prodeje.

Internetový prodej

Vstupenky na konkrétní místo je možné zakoupit v internetovém předprodeji přes Ticketportal, následně doma vytisknout, a vyhnout se tak očekávaným frontám. V den zápasu bude možné lístky pořídit už pouze na pokladnách zimního stadionu.

Nerezervované vstupenky na zápas Orli Znojmo – HC Fribourg-Gottéron v síti Ticketportal zakoupíte zde od středy 31. srpna od 14:00 hodin.

Pro tisk vstupenky doporučujeme nejvyšší kvalitu tisku, aby se předešlo případným problémům se čtením vstupenky u turniketu. Vstupenky rezervované přes Ticketportal není možné vyzvednout na stadionu ani před zápasem u pokladen! Přehled výdejních míst je k dispozici zde.

Prodej na kasách zimního stadionu

Termíny a časy prodeje vstupenek na zápas proti Fribourgu
středa 31. 8.» pokladny (14:00 – 19:00) / pouze majitelé permanentek
čtvrtek 1. 9.» pokladny (9:00 – 12:00 a 14:00 – 19:00) / pouze majitelé permanentek
pátek 2. 9.» pokladny (14:00 – 19:00) / pouze majitelé permanentek
sobota 3. 9.» pokladny (14:00 – 19:00)
neděle 4. 9.» pokladny (od 15:00)

Od středy do pátku je předprodej na kasách zimního stadionu vyhrazen pouze majitelům permanentních vstupenek.

Hostujícím fanouškům bude vyhrazen sektor H za brankou. Jejich vstup do jiných sektorů v oblečení s klubovými symboly nebude bez ohledu na vstupenku umožněn.

Prosíme fanoušky, aby v zájmu bezpečnosti všech návštěvníků dodržovali návštěvní řád a nařízení týkající se zakázaných předmětů. Jejich seznam je k dispozici zde. Stadion bude otevřen 60 minut před začátkem utkání. Přijďte včas.