Jan Platil opouští kabinu Orlů a míří do finského Tampere!

Aktuální zprávy
ČT 20. 10. 2011
<em>Znojmo</em> - Jan Platil, jenž přišel do Znojma těsně před začátkem sezóny Erste Bank Eishockey ligy, se dohodl s klubem a po dvou měsících odchází do finského týmu Tappara Tampere. Obránce s reprezentačními zkušenostmi odehrál na jihu Moravy deset zápasu, přičemž nasbíral tři kanadské body.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

„Jen to potvrzuje, jak je EBEL kvalitní a sledovanou soutěží, když po našem hráči sáhl klub, jakým je Tampere. Pokud by Znojmo hrálo 1. ligu, těžko by se něco takového povedlo,“ řekl hlavní trenér znojemského týmu Martin Stloukal.

⇒  Jan PLatil (1 + 2) míří do Finska

„Začíná se ukazovat, že jsme se vydali správnou cestou. Náš tým je v zahraničí velice sledován a s takovými věcmi musíme do budoucna počítat. Je to i určitá forma motivace pro ostatní hráče, jak současné tak budoucí, se vydat touto cestou. Honzovi Platilovi děkujeme za pomoc v těžkých utkáních a přejeme hodně štěstí v jeho novém působišti,“ nechal se slyšet Stanislav Hahn, jednatel klubu.

Jan Platil již opustil znojemský tým a odcestoval na sever. Do pátečního duelu v Linci tedy nezasáhne.

Vedení znojemského klubu nyní intenzivně pracuje na získání adekvátní náhrady do obrané řady. „Jednání probíhají, máme několik typů, ale zatím nemůžeme prozradit konkrétní jména. Fanoušky budeme o všem podstatném informovat na našem webu,“ doplnil Stanislav Hahn.