Jiří Heš se na vrchol sezóny vrací do Trenčína

Aktuální zprávy
ST 1. 2. 2006
Z n o j m o - Po příchodu Angela Nikolova do obrany Orlů se vedení klubu rozhodlo uvolnit jiného obránce <b>Jiřího Heše</b>, který se na konec sezóny vrací do Dukly Trenčín. Heš působil ve slovenském týmu poslední tři sezóny a v roce 2004 získal slovenský mistrovský titul. Hešův přestup potvrdil generální manažer Dukly Ivan Piovarči. "Heš se vrací do Trenčína. Do obrany jsme takovu osobnost potřebovali. Navíc je oblíbený mezi fanoušky," řekl Pivovarči. Heš se ve Znojmě rozloučil v neděli brankou do sítě Litvínova, v úterý v Třinci už nenastoupil.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024 Jiří Heš letos odehrál ve Znojmě 44 zápasů, ve kterých vstřelil čtyři branky a na šest přihrál. Celkem sehrál za Orly v nejvyšší soutěži 183 zápasů s bilancí 17+35.