Juniorské čtvrtfinále play-off zná své páry, Orly si vybrala MAC Budapešť

Juniorský hokej
ST 25. 2. 2015
Znojemští junioři se po roční pauze opět probojovali do vyřazovacích bojů mezinárodní Erste Bank Young Stars League. V prvním kole bitvy o mistrovskou trofej se Orli utkají s maďarským celkem MAC Budapešť. Čtvrtfinále se hraje na dvě vítězná utkání.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Znojemská juniorka proplula základní částí EBYSL bez většího zaváhání a jasně a s předstihem si řekla o vstupenku mezi elitní společnost soutěže. Orli museli spolknout porci čtyřiceti čtyř zápasů, z nichž ten poslední odehrají ještě dnes (středa, 25. února) na kluzišti hokejové akademie v St. Pöltenu.

K prvnímu čtvrtfinálovému duelu naskočí Znojmo v sobotu 28. února, kdy své úvodní utkání odehraje na ledě MAC Budapešti. Odveta je na programu ve středu 4. března na jihomoravském ledě. Dějiště případného třetího zápasu (7. březen) se přenese opět do maďarského hlavního města.

Čtvrtfinálové dvojice EBYSL:
Salzburg - Villach