Letní fotosoutěž zná své vítěze!

Aktuální zprávy
NE 7. 9. 2014
Česká republika, Chorvatsko, Egypt, Švýcarsko, Bulharsko, ale i Mont Black. To jsou destinace, do nichž vyrazili na letní dovolenou znojemští fanoušci spolu se suvenýrem jejich klubu, zvěčnili se a fotografii zaslali do letní soutěže.

Redakce webu společně se zástupci vedení klubu následně ocenila tři fotografie, jejichž autoři získají klubovou šálu. Všichni soutěžící, kteří poslali fotky, navíc obdrží dvě vstupenky na první domácí zápas proti Vídni (pátek 12. září 2014).

Tři výherní fotografie

Fotografii z dovolené v Chamonixu z vrcholu Aiguille du Midi s Mont Blancem v zádech zaslali Martin a Kateřina
Dovolenou na egyptské pláži s velbloudy ve středisku Sharm el Sheikh strávili fanoušci Kája a Slávek
Sedmiletý Martin strávil část letních prázdnin v Chorvatsku. Jako správný fanoušek nezapomněl na dres ani hokejku s pukem

Ostatní fotografie, které byly zapojeny do soutěže, naleznete zde.

Ceny budou k vyzvednutí v pátek 12. září před zápasem na vrátnici zimního stadionu po předložení dokladu totožnosti.