Letní přípravu zakončil tým v lanovém centru

Aktuální zprávy
ST 3. 7. 2013
<em>Brno, Znojmo</em> - Netradičním způsobem se Orli Znojmo rozhodli pojmout závěrečný den letní přípravy na novou sezónu. Hráči společně s realizačním týmem vyměnili stadion či posilovnu za Lanové centrum, kde si společně zpestřili předposlední tréninkovou jednotku před dvoutýdenní dovolenou. Ta hokejistům začala ve středu.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

"Návštěva lanového centra nás napadla společně s hlavním trenérem Jirkou Režnarem jako takové zpestření," prozrazuje původ originálního tréninku asistent Milan Navrátil. "Po těžké zátěži v suché přípravě je to něco na odreagování. Přece jen jde o jiný pohyb, navíc v přírodě," pokračuje.

S novým prostředím a pohybem po vytyčených trasách se Orli sžili velice rychle. "Na začátku se někteří možná trochu báli. Myslím ale, že poté, co trasu absolvovali, si to všichni užili a doufám, že se jim to líbilo," říká Navrátil.

Suchá část přípravy na nadcházející sezónu 2013/14 tak Orlům v úterý skončila. "Musím říct, že jsme byli opravdu spokojení především s přístupem hráčů. Teď mají dva týdny na to, aby si odpočinuli, a věříme, že si stejně povedou i na ledě," věří Milan Navrátil. K prvnímu tréninku na ledě se znojemští hokejisté sejdou v pondělí 22. července.