Mistrovství do 18 let startuje ve čtvrtek, přípravné duely už v pondělí

Reprezentace
NE 8. 4. 2012
Už za pár dní se naplno rozběhne Mistrovství světa hráčů do 18 let. Pro Znojmo unikátní a historická událost má své úvodní zápasy na programu ve čtvrtek 12. dubna, všichni majitelé permanentek Orlů mají vstup zdarma! O den později se navíc zimním stadionu představí česká reprezentace v úvodním souboji s Dánskem. Světový hokej si navíc můžete užít už od pondělí, kdy se v rámci přípravy zopakuje loňské finále této kategorie – souboj USA se Švédskem.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Šampionát osmnáctiletých hokejistů je třetí největší mezinárodní hokejovou akcí letošní sezóny, hned po mistrovství světa dospělých a juniorů. Loni jej hostilo Německo a právě souboj úřadujících mistrů USA s úřadujícími vicemistry ze Švédska bude ve Znojmě vidění už v pondělí večer, kdy zde oba celky sehrají přípravný duel. Ještě před nimi se utkají Rusko s Dánskem, o den později pak Dánsko se Švýcarskem. Vstup na přípravné duely je zdarma.

Přehled přípravných utkání před MS ve Znojmě

pondělí     9. 4.   16:45    Rusko - Dánsko
pondělí     9. 4.   20:00    USA - Švédsko
úterý      10. 4.   18:30    Švýcarsko - Dánsko

Znojemská skupina čítá celkem pět celků – kromě Švédska také Rusko, Švýcarsko, Německo a Lotyšsko. Fanoušci se ale mohou těšit i na zápas české repezentace! V pátek 13. dubna od 15:00 se domácí mladíci utkají ve Znojmě proti Dánsku v jejich úvodním utkání turnaje. Všechny dostupné vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketpro, navíc budou od 10. dubna k dostání také na pokladnách stadionu.

Proto neváhejte! Přijďte si vychutnat vrcholnou mezinárodní akci světového formátu, podpořit naše reprezentanty a zhlédnout špičkový mládežnický hokej v podání budoucích hvězd.

Více informací na www.u18wc2012.cz.