Mladí Orli ovládli závod Extreme 790, porazili i medailisty z Ria

Aktuální zprávy
SO 17. 6. 2017
Pětice Orlů ve složení Marek Špaček, Adam Raška, Erik Němec, Vladimír Oščádal a Radim Matuš zvítězila ve druhém ročníku závodu Znojmo Extreme 790 ve výběhu na znojemskou radniční věž. Až za nimi tak skončili mimo jiné olympijští medailisté z her v Riu Lukáš Trefil nebo Jan Štěrba.
Vstupenky na MS IIHF 2024 v Česku

Mladá orlí pětice prokázala velkou vyrovnanost, každý z nich dokázal výběh zvládnout s časem pod minutu, a to ještě Radim Matuš při svém výběhu zakopl. Nejrychlejší z týmu byl Erik Němec, jehož čas 47.84 byl šestý nejlepší ze všech. V celkovém součtu časů měli Orli na prvním místě více jak šestivteřinový náskok.

Vítězný Orlí tým

Druhý ročník závodu ovládly sportovní týmy. Za vítěznými Orly skončil tým Kajakáři Dukla, v jejichž dresu soutěžil i Lukáš Trefil, bronzový medailista z olympijských her 2016 v Riu de Janeiro, nebo Tomáš Veselý a Radek Šlouf, mistři Evropy a světa 2016 v kategorii do 23 let. Další bronzový medailista z olympiády Jan Štěrba závodil za tým Fitness Clinic Znojmo. Třetí místo v součtu časů všech běžců obsadili američtí fotbalisté Znojmo Knights, čtvrtí byli florbalisté a pátí fotbalisté.